Galeria zakładu pierzarskiego

Usytuowany malowniczo zakład pierzarski nie jest obciążeniem dla środowiska naturalnego, lecz jest wkomponowany w naturalny krajobraz.

Czy wiesz, jak wygląda zakład, który dostarcza wysokiej jakości pierze i puch gęsi lub kaczy, z którego później produkuje się kołdry i poduszki? Prawdopodobnie nie – skorzystaj zatem z okazji, aby zobaczyć, jak wygląda nasz zakład pierzarski. Zajrzyj do naszej galerii i obejrzyj zdjęcia. PIÓRKO, jak sam możesz zobaczyć, jednak wyróżnia się na tle innych obiektów tego typu; nie jest zlokalizowany w przemysłowej dzielnicy wielkiego miasta, która już dawno zapomniała o swoich latach świetności. Nie ma tutaj szarego otoczenia pełnego spalin, które przygnębia swoją kolorystyką i tym specyficznym klimatem nieustannego pośpiechu, który kreuje.

 

Świetna lokalizacja

PIÓRKO jest za to usytuowany w malowniczej wsi Rybie, w województwie wielkopolskim. W otoczeniu zieleni, obok bliskiej naszemu sercu natury, która daje nam radość i motywuje nas do pracy. Rybie to piękna wieś, niedaleko której funkcjonuje nawet agroturystyka (w pobliskiej wsi Grochowy), a także znajduje się w niej stadnina koni – widoczne na jednym ze zdjęć w naszej galerii. Jesteśmy pewni, że każdy z naszych klientów byłby zachwycony, gdyby miał okazję się do niej udać i nas odwiedzić. To nie oznacza jednak, że jesteśmy na końcu świata - nasz zakład znajduje się niedaleko

 

Kliknij w zdjęcia!

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszego zakładu - gdzie puch gęsi i pierze zamieniamy w ciepłe kołdry i poduszki. Nasz budynek w odcieniu zieleni świetnie wpisuje się w zielony krajobraz – pola, łąki i zielone lasy. Budynek to jednak nie wszystko, ponieważ najważniejsze jest to, co dzieje się w środku - praca z puchem i pierzem!

Formularz kontaktowy 

Zapraszamy do składania zamówień za pomocą formularza kontaktowego.

hCaptcha